Arkadaşlık sitesinde ayarladığım kadınla

Arkadaşlık sitesinde ayarladığım kadınla

Kadınla önce tanıştığımız zaman gece geç saatlere civarı yazıştık bikinissbg . com benden etkilenmişti bizzat itiraf edip istersen yarın buluşalım işin yoksa diye konuştu bende kabul ettim anında hemen ardından buluştuk bayan çok harika ve cekiciydi işte acayiplik vardı esasında bayan teklif etmekte herşeyi ben olabilir diyorum gene önerisi o inşa etti bize gidelim mi bende olabilir dedim adeta bayan beni becerecek benzeri hissettim yolda

Gerçi ışıklar tam değil 1/2 açıktı . İçerde loş ışık meydana gelmesine nazaran saklamaya çalışıyordum . Ama beyhude görmüştü ve gözlerini alamıyordu önümden . Makarna servisi yaptım . Tadına bakıp ya sen ne maharetlisin ya hayatımda bu civarı lezetli makarna yemedim diye konuştu . DVD ye film koydum sen takip et ben duş alacağım deyip duşa girdim . . Duştan çıkınca atlet ve şortla odaya gittim . Bir zamanlar boks yaptığımdan kaslarımı hayranlıkla seyrediyordu . Yatalım mı dedim? olabilir diye cevap verdi . Yatak odasına gittik . Sen yatakta yat ben kanepede yatarım dedim . Gece lambası açıktı yalnızca . O Loş ışıkta eşarbını çıkarıp yorganın altına girdi . Bende kanepeye uzandım . Yabancı yorganın yok mu diye sordu? Sen beni boş ver rahatına bak dedim . Olmaz ya üşürsün benim yüzümden . Gel sen bir köşede ben bir köşede yatalım deyince ii öyle olsun deyip yatağa girdim . Surat yüzeyiz ve aramızda en pek 10 cm var . Ek Olarak öncesinde biriyle beraber oldun mu diye sordu . Evet dedim . Bu Gibi kaldık bir zaman . Hemen Ardından tuğba bacağını toplayınca dizi sikime çarptı pardon deyip anında uzattı bir ek olarak ayaklarını . Sikime dokunması tuğbayı deli etmiş olmalı ki bir sağa bir sola dönüp durdu . Hayırdır neyin var dedim .

Yok bişey deyince istersen sana masaj yapayım rahatlarsın dedim . Bilmem ki ya alışık değilim diye konuştu . Çekinme kendini bana bırak deyip masaja başladım . Oh be beklediğim an gelmişti . Tuğbanın teni ateş benzeri yanıyordu . 5 dk hemen ardından tuğba nın üst eşofmanını çıkardım . Hiç itiraz etmedi . Askılı atletini de çıkardım . Aşağı eşofman ve sütyenle kalmıştı . Tuğbanın Göbeğini karnını öpmeye yalamaya başladım . Boynunu kulak memesini öpülmedik yalamadık koltuk bırakmadım . Tuğba hiç reaksiyon vermiyordu . Gözlerini kapatmış kıvranıyor bacaklarını sürtüyordu . Uyarılmış bir kıza her istediğini yapabilirsin hiçbir zaman reaksiyon vermez . Sutyenini de çıkardım ve başladım meme uçların kenarın da dilimi dolaştırmaya . Meme uçlar dimdik olmuş ve sertleşmişti . . Bir onu bir diğerini yalıyor öpüyordum . Eşofmanın üzerinden elimle amını okşadım . Islaktı esasen sulanmaması imkansızdı . Eşofmanı çıkardım . Bacaklarını kaldırıp ayak topuğundan başlayarak amına civarı bacaklarını özen ile yaladım . . Hemen Ardından aynısını diğer bacağına yaptım . bu sırada amı nefis kokuyordu . Kilodu hafif yana iterek amına lisan darbesini vurmaya başladım . Tuğba garip garip sesler sunmaya başladı . Dilimi içerisine sokup çıkarıyordum . Tuğba saçlarımı tutmuş hayvani bir biçimde çekiyordu . Canımı acıtıyordu ama kimin umurunda başımı amına bastıyordu . Soluk alış verişleri hızlanmış boğazında düğümlenmiş sesler çıkarıyordu kuvvetli bir kızdı ve saçlarımı deriden ayıracak bir biçimde çeke çeke kasılmaya başladı .

Rahatlamıştı derinden bir ooooooh çekti . Aama halen saçlarımı bırakmamıştı . Tek farklılık yalnızca çekmiyordu . Bir zaman hiç konuşmadan durduk öyle . Ben ek olarak rahatlamamıştım . Kazık benzeri duruyordu yarağım . Tuğba bana masaj uygulamak istermisin diye sordum . Ben senin benzeri masaj yapmasını bilmem diye konuştu . Olsun bildiğin kadarıyla yaparsın dedim . Başladı elini göğüslerimde dolaştırmaya . Yarağımı okşamasını talep ediyorum ama tam oraya geldiğinde yalnızca parmak uçlarını değdirip yukarılara çıkıyor . Tuğba#8217;yı üstüme çekip kilodunu çıkardım . 69 pozisyona girdik . Amını yalamaya başladım . Tuğba yeniden canladı . Yarağımı eşofmanın üzrinden okşamaya başladı . Amı sulanmaya başlayınca amını bırakıp göt deliğini yalamaya başladım . Tuğba da elini şortumun altına sokup yarağımı okşuyordu . Tuğbanın göt deliği iyice yumuşamaya başladı . Öncesinde ortada parmağımı amına sürterek ıslatıp ağır ağır göt deliğine soktum . Amını yalayor götünü parmaklıyordum . Son Tuğba da yarağımı çıkarmış ağzına almıştı . Profesyonel değildi ama kendince yalıyordu . Tuğba bir ek olarak kasılmaya başladı . Bende gelmek üzreydim . Yarağım halen tuğbanın ağzındaydı ve bende boşalmaya başladım . İlk azıcık aktığında tuğba ağzından çıkardı .

Okşamaya aynı ritimde devam etmesini söyledim . Hemen Ardından geriye kalanda yüzüne fışkırdı . Kalkıp Duşa girdim . Ben çıkınca ardımdan o girdi duşa . O çıkana civarı bir birşeyler hazırladım beraber yedik . O ana civarı hiç öpüşmemiştik . Öpüşmeye başladık deliler benzeri sevişiyorduk . Ben sırt üstü uzanmış tuğba da üstüme çıktı . Yarağımı amının dudakları arasına alıp badana inşa etmeye başladı . Bakire olduğundan sokamıyordu . Bende göğüslerini okşuyor sıkıyordum . Bu bana benzersiz zevk veriyordu . Başımı kaldırıp göğüslerini ısırmaya başladım . Bu tuğbayı deli etti . Uzunca parmaklarını sırtıma geçirmeye başladı . Acıya sağlam biri olduğumdan oralı olmadım . Bende benzer biçimde cevap verip göğüs uçlarını ısırıyordum . Tuğba sarsıla sarsıla kasılmaya başladı ve anında ardından da ben boşaldım . Tuğba üstüme yığılıp kaldı . Bir Ek Olarak öncesinde ben hemen ardından tuğra duşa girip çıktık . Tuğba bakire olduğundan amından sikemezdim .

Yorum yapın