Seksi Partner Gül

Seksi Partner Gül
İlanımı okuyan tüm beyefendilere başta teşekkür ederek, muhakkak bir gün kendileri ile şehvet dolu bir gece geçirmenin özlemi ile kavrulduğumu yazımın başında dile getirebilirim. Öncelikle selamlar, ben Öykü kısaca kendimden bahsetmek gerekir ise; 51 kiloda 1.69 boyunda resimlerimle gerçekliğimi ispatlamış seksi görünümlü bir eskortum.
Hemcinslerim gibi hayatı alaya alır tavırlarım kesinlikle yoktur ve yaşımın verdiği olgunluğu en üst düzeyde yansıtarak ilişkilerimde en doğal halimi sizlere yansıtıyorum. Benimle birlikte geçireceğiniz saatler, hayatınızın en eğlenceli, en değerli, zevk ve mutluluk dolu saatler olduğunu belirterek, yaptığınız çapkınlığa değecek bir seks hizmetinde bulunduğumu söyleyebilirim.
Görüşme şartları oldukça basit ve nettir. Kesinlikle otel odaları dışarısında ilişkiye girmiyor, ters ilişki teklifinde bulunanlar ile görüşmelerimi sona erdiriyorum. Bunun dışında güvenliğimiz açısından prezervatif kullanımın zorunlu olduğunu belirterek güvenliğimizi maksimum dereceye çıkartmak için elimden geleni yapacağımı bildiriyorum. Resimlerim tamamen bana ait olup, üzerinde yer alan telefon numarasını kendim ya da bir arkadaşım tarafından cevaplanacağımı bildiriyorum.

Yorum yapın